ПоддержатьУкраїнська

Російський Сбербанк в Україні продали

StopCor
StopCor

StopCor

Російський Сбербанк в Україні продали

Російський Сбербанк продав свою "дочку" в Україні. Відповідний юридично зобов'язуючий договір був укладений 27 березня. Покупці – латвійці й білоруси.

Російський Сбербанк в Україні продали

Новину повідомляє прес-служба банку.

"Консорціум інвесторів купує 100% акцій ПАТ "Сбербанк" (Україна), яке є дочірнім банком ПАТ Сбербанк. У Консорціум увійдуть Норвік Банк (Латвія) і білоруська приватна компанія", – йдеться в повідомленні.

Відповідний юридично зобов'язуючий договір підписаний 27 березня. Закриття угоди очікується в першому півріччі 2017 роки після отримання схвалень угоди фінансовими та антимонопольними регуляторами відповідних юрисдикцій, включаючи Латвію та Україну.

"ПАТ "Сбербанк" (Україна) має необхідні кошти для виконання зобов'язань перед приватними й корпоративними клієнтами. Сподіваємося, що рішення про продаж нашого дочірнього банку сприятиме розблокуванню його офісів і відновлення нормальної роботи, що дозволить клієнтам банку продовжити безперешкодно користуватися послугами одного з найстабільніших і ефективних банків в Україні та створить основу для його подальшого розвитку", – повідомляється на сайті банку.

Також наголошується, що прискорений продаж банку призведе до фіксації збитку по вкладеннях в капітал дочірнього банку, який відіб'ється в звітності ПАТ Сбєрбанк за російськими стандартами бухгалтерського обліку. У той же час на рівні консолідованої звітності Групи Сбербанку вплив угоди на звітність за Міжнародними стандартами фінансової звітності не буде матеріальним.

Нагадаємо, російські банки незабаром можуть покинути український ринок. Їх керівництво вже веде переговори про їх продаж. Що стосується санкцій проти них, прийнятих Києвом, то на українських клієнтів це не вплине. Про це в інтерв'ю одному з українських телеканалів заявила Катерина Рожкова, заступник глави НБУ.

Другие новости