ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" прослідкував за вантажівкою з піском з незаконної точки видобутку піску у столиці

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' прослідкував за вантажівкою з піском з незаконної точки видобутку піску у столиці

Активісти "Стоп корупції" зафіксували вантажівку, яка завантажилася піском на незаконній точці видобутку на озері Тягле у Дарницькому районі столиці. Борці з нелегалами прослідкували за машиною та дізнались про її пункт призначення. Подробиці повідомили активісти проекту.

"Нам не вдалось прослідкувати за автомобілем до точки вивантаження, адже водій нас побачив і відмовився їхати далі, щоб не підставляти покупця – зі слів водія.

Поліція встановила, що пісок автомобіль віз на вул. Пухівську, біля монетного двору", – розповіли про деталі активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, активісти "Стоп корупції" уже блокували виїзд для вантажівки, яка вивозила пісок із нелегальної точки видобутку на озері Тягле у Дарницькому районі столиці. Активісти виклали на місце правоохоронців та наполягали на доправленні автівки на штрафмайданчик.

Додамо, раніше представник нелегальної точки з видобутку піску погрожував знімальній групі "СтопКору. Зловмисник намагався розбити відеокамеру. На заваді йому стали правоохоронці, які приїхали на виклик, спритник вдарив патрульного і погрожував поламати ноги журналісту.

"За інформацією "СтопКору", чоловік виконував злочинний наказ свого "господаря" – керівника точки з незаконного видобутку піску та директора ТОВ "Панорама нова" Євгена Павлика, який також погрожував фізичною розправою журналістам", – зазначив журналіст Сергій Медяник.

За даними журналіста, директор ТОВ "Панорама нова" також має відношення до нелегального об'єкта на озері Миколайчик у Голосіївському районі столиці. Там представники проекту застали незаконних видобувачів на гарячому під час спроби вивезення товару вантажівками.

"Ми припускаємо, що до незаконного видобутку піску на об'єкті причетне те саме злочинне угрупування, яке промишляло у Шпитьках, озері Тягле на Осокорках та на проспекті Ватутіна в районі Московського мосту. Ми застали піщаних браконьєрів на гарячому під час спроби вивезти пісок двома вантажівками. Завбачивши нас, спритники покидали техніку та кинулись навсібіч.

Ми викликали патрульних і вимагали, щоб вони евакуювали техніку, оскільки на тракторі не було держномера і ми припустили, що машина крадена. Але правоохоронці не погодились викликати слідчо-оперативну групу. Після цього ми звернулись безпосередньо в Голосіївське управління поліції", – нагадав Сергій Медяник.

Другие новости