ПоддержатьУкраїнська

Щороку поліція арештовує врожай: криворізький фермер розповів про рейдерське захоплення

StopCor
StopCor

StopCor

Щороку поліція арештовує врожай: криворізький фермер розповів про рейдерське захоплення

Правоохоронці чи рейдери? На Дніпропетровщині щонайменше в одного з дрібних фермерів вже протягом двох років віджимають врожай. І все це – під «дахом» поліції та сільської ради. Хто стоїть за земельним свавіллям на Криворіжжі? Дізнавався Юрій Колесніков.

https://www.youtube.com/watch?v=cpVcvtQYCpI

«На мене в перший рік наїхала міліція, що я незаконно користуюся цією землею. Хоча я цією землею розпоряджаюсь як голова фермерського господарства. А цією землею користується фермерське господарство. Це земля Мошеля Миколи Георгійовича, засновника господарства, мого батька. Він помер 4 роки тому», – пояснює фермер із села Златоустівка Андрій Мошель.

Пан Андрій розповідає: у справі відбулись судові процеси, чотири суди його господарство виграло. Але цього року все повторилось: «наїзд» поліції, купа машин, новий врожай і новий прокурорсько-поліцейський візит у поля з арештом техніки.

 Пан Андрій виграв 4 суди, однак цього року поліція знов арештувала врожай

Навіть щодо загальнокримінальних злочинів поліція вкрай рідко демонструє подібну ініціативність. Про традиційно ледачу прокуратуру і говорити годі. А тут другий рік і за кілька десятків кілометрів у поля спільно поїхали – воювати з фермером!

Пізніше вже у Кривому Розі журналісти «СтопКору» записали коментар адвоката, що працює на місцевого підприємця Квасова. Юрист навіть не приховував, що проблеми конкуренту свого клієнта створив саме він.

«Є державні інтереси, є приватні інтереси осіб. Є Квасов О.П., і у нього є певний перелік питань, якими я займаюсь. Декілька разів звертався я безпосередньо як людина, не як адвокат, не як представник іншої особи — із відповідними заявами про вчинення кримінальних злочинів», – стверджує адвокат ФОП «Квасов» Микола Касьян.

 Адвокат зізнається: проблеми конкуренту свого клієнта створив саме він

Формально Микола Касьян не порушив жодного закону. Інша справа, що є два «дивні» факти: рішення судів на користь Андрія Мошеля та вкрай дивна прокурорсько-поліцейська оперативність у частині ігнорування судових рішень.

Як стверджують місцеві, для прикриття своєї незаконної діяльності Квасов О.П. та його адвокат Касьян М.С. залучають посадових осіб правоохоронних органів. Зокрема, Боровець Ірина Степанівна (рідна сестра Касьян Миколи Степановича) – заступник керівника Криворізької місцевої прокуратури № 2 (координує діяльність органів Криворізького району Дніпропетровської області).

Також у корупційних зв’язках з Квасовим О.П. задіяні начальник Слідчого відділу Криворізького відділу Національної поліції України Гоптарєв Олександр Ігоревич та Носевич Надія Русланівна – заступник начальника СВ Криворізького відділу Національної поліції України.

Другие новости