ПоддержатьУкраїнська

Столичний ЖК «Академ-Квартал» визнали повністю незаконним

StopCor
StopCor

StopCor

Столичний ЖК «Академ-Квартал» визнали повністю незаконним

Житловий комплекс «Академ-Квартал» у Святошинському районі Києва потрапив до чек-листа комісії при КМДА. Забудову визнали повністю незаконною.

 Фото: скріншот

Про це повідомили в пресслужбі Київської міської державної адміністрації.

Крім того, до списку потрапили ще 14 об’єктів будівництва з подальшим скасуванням дозволів.

Крім того, було ініційовано шість кримінальних проваджень.

Окрім «Академ-Кварталу» на вулиці Приладній, повністю нелегальними визнано такі житлові комплекси: «38 перлина» на вулиці Жилянській, 68, «Патріотика на озерах» на Осокорках, «Марсель» на вулиці Нижньоюрківській, «Виставковий» на Героїв Оборони, 8, «ПаркЛенд» на вулиці Практичній, 2, «Forest Avenue» на вулиці Лісовій, 78.

Також щодо семи об’єктів було скасовано дозвільні документи до усунення недоліків. Зокрема, йдеться про будівництво багатоповерхівки у парі метрів від школи у Платонівському провулку в Солом’янському районі. Так само зупинено будівництво ЖК «Поділ Гранд Вінтаж».

Щодо чотирьох — «надано проміжні пропозиції з метою зняття соціальної напруги». Серед таких — ЖК «Турбійон» у Протасовому яру, будівництву якого чинять спротив активістські групи та громада.

Загалом комісія перевірки інформації щодо об’єктів будівництва розглянула 86 об’єктів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос кришує рейдерські схеми в партнерстві з колишнім касиром Калетника та заступником голови облради.

Другие новости