ПоддержатьУкраїнська

У ДПС не виконують рішення суду: компанія-імпортер рахує збитки

StopCor
StopCor

StopCor

У ДПС не виконують рішення суду: компанія-імпортер рахує збитки

Ігнорування замість виконання рішення суду. З такою ситуацією зіткнулася компанія-імпортер ПП «ПЕРЕМОГА-ТРЕЙД». А вердикт Феміди не виконує Державна фіскальна служба України (нині Державна податкова служба України). Справа тягнеться три роки. У чому її сутність, вирішили з’ясувати громадські активісти ГО «Стоп корупції», які звернулися до керівництва податкового відомства.

 Активісти зустрілись із керівником ДПС Олейніковим Фото: СтопКор

«ПП «ПЕРЕМОГА-ТРЕЙД» виграло всі суди, у результаті відкрили виконавче провадження, але фактично ані ДПС, ані посадовці не можуть ніяк його виконати — просто ігнорують рішення судів та саме виконавче провадження.

Навіть враховуючи це, було відкрито кримінальне провадження за невиконання, але з мертвої точки справа не зрушила», — зазначають активісти ГО «Стоп корупції».

Представники організації звернулися до виконувача обов’язків ДПС України

Євгена Олейнікова.

 У ДПС не виконують рішення суду. Компанія-імпортер зазнає збитків Фото: СтопКор

«Керівник ДПС заперечує всі звинувачення, халатності чи злого умислу у діях своїх підлеглих не вбачає. Підстав для службових перевірок не бачить, хоча і визнає, що ДФС неодноразово отримувала звернення від підприємства, але відомство не має технічної можливості для виконання рішення суду. Готовий надати доступ за рішенням суду державним виконавцям до реєстру для отримання інформації. Також готовий оприлюднити інформацію для ЗМІ за згодою платника податків», – додають за результатами зустрічі з Олейніковим активісти ГО «Стоп корупції».

Представники проєкту планують з’ясувати усі обставини справи та дізнатися, чому рішення суду не виконується.

Другие новости