ПоддержатьУкраїнська

У Кремлі прокоментували ситуацію із закриттям фабрики Roshen

StopCor
StopCor

StopCor

У Кремлі прокоментували ситуацію із закриттям фабрики Roshen

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков не бачить суттєвих перешкод для роботи кондитерської фабрики Roshen у російському Липецьку. Підприємство, за його словами, могло б і далі працювати.

Новину повідомляє "Преса України".

"Це рішення власників (Roshen), ви знаєте, що робота там проводилась (в рамках кримінальної справи) і що президент (Володимир Путін) робив заяви щодо цього. Власне, компанія могла б продовжувати роботу, але якщо акціонери приймають таке рішення - це їх суверенне рішення", - зазначив представник Кремля.

Нагадаємо, керівництво корпорації Roshen розпорядилося припинити роботу своєї кондитерської фабрики в Липецьку. Таке рішення ухвалене з економічних і політичних причин, пояснили там. Зупинка виробництва і консервація фабрики запланована на квітень 2017 року.

Раніше у компанії заявили, що арешт майна Липецької фабрики, який був накладений Слідчим комітетом Росії у рамках кримінального провадження, зробив неможливим її продаж.

А перед цим президент РФ Володимир запевнив, що російське підприємство Порошенка ритмічно працює та переводить отриманий прибуток за кордон. Втім, він зізнався, що у Липецької фабрики були певні проблеми, які стосувалися неповернення ПДВ. У зв'язку з цим, як пояснив російський лідер, судові органи ввели обмежувальні заходи.

Другие новости