ПоддержатьУкраїнська

У столиці розкажуть про запуск розгалуженої мережі анонімних викривачів корупції – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

У столиці розкажуть про запуск розгалуженої мережі анонімних викривачів корупції – подробиці

4 вересня об 12:00 у пресцентрі «Стоп корупції» представники однойменної громадської організації заявлять про пошук викривачів корупції. Якщо ви маєте інформацію про корупцію у вашому місті чи регіоні – ми готові на умовах анонімності вас вислухати та відреагувати на викладені факти.

 Роман Бочкала Фото: СтопКор

Спікери:

– Роман Бочкала, координатор ГО «Стоп корупції»;

– Ігор Бондарчук, голова правління ГО «Стоп корупції».

Спочатку команда аналітиків перевірятиме повідомлення на достовірність, у разі підтвердження – воно буде оприлюднене на інформаційному порталі, а згодом юридичний відділ надасть правову оцінку та сформулює запит до відповідних установ. Нагадаємо також про правозахисний відділ – у разі виявлення кричущих порушень активісти організації проводять акції прямої дії, протести та мітинги до того часу, поки корупціонер не буде покараний!

Ми дбаємо про безпеку та захист персональних даних викривачів корупції, тому ми створили умови для збереження вашої приватності. На ваш телефонний дзвінок відповість спеціальна співробітниця «Стоп корупції», яка прийме інформацію і з’єднає вас з компетентною особою, яка проаналізує і перевірить інформацію.

 ГО ''Стоп корупції'' оголошує про пошук викривачів

Інформація, яку передають викривачі щодо корупційних вчинків, має бути переконливою та бажано підтвердженою документально. Іноді отримати документи буває досить складно. Але треба взяти до уваги, що документальні підтвердження – це потужний засіб проти дискредитації тих людей, які протидіють корупції.

У випадку, якщо факти у повідомленні викривача знайшли підтвердження, наша організація може:

  1. Звернутись до правоохоронних органів з вимогою вжити належні заходи. Надалі розгляд справи у правоохоронних органах тримається на контролі нашої організації до моменту позитивного розв'язання справи.
  2. Провести журналістське розслідування і опублікувати його результати у ЗМІ.
  3. Викривач, який надіслав інформацію, що стала підставою для реагування нашої організації, отримає від нас повідомлення про вжиті заходи.

    Зателефонуйте за номером (044) 578 0004

    Якщо людина, яка повідомила про факт корупції, бажає надалі допомагати нашій організації, але при цьому не розголошувати публічно свої персональні дані, вона може долучитись до Всеукраїнської мережі викривачів корупції «Стоп корупції». Ця людина може надавати консультації як експерт у певній галузі, коментувати або повідомляти про місцеві події, що відбуваються в регіоні проживання. Член мережі викривачів взаємодіє з керівництвом «Стоп корупції» та спеціально уповноваженими особами організації, а його персональні дані зберігаються із дотриманням необхідних заходів безпеки.

    Права викривача

    Пам’ятайте про ваші права! Права викривача корупції захищені законодавством України, зокрема, Законом України «Про запобігання корупції». Особа, яка повідомляє про зловживання або корупційні злочини, може залишись анонімною або надати свою особисту інформацію. Наша організація у визначених законом рамках зберігатиме анонімність і конфіденційність викривача. Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» заборонено розкривати інформацію про особу викривача, його близьких осіб або інші дані, які можуть ідентифікувати особу викривача, його близьких осіб, третім особам, які не залучаються до розгляду, перевірки та/або розслідування повідомлених ним фактів, а також особам, дій або бездіяльності яких стосуються повідомлені нею факти, крім випадків, установлених законом. За незаконне розкриття відомостей про викривача настає відповідальність, передбачена законом.

    Другие новости