ПоддержатьУкраїнська

В одному з районів Києва паркувальники під дахом копів незаконно збирають гроші з водіїв

StopCor
StopCor

StopCor

В одному з районів Києва паркувальники під дахом копів незаконно збирають гроші з водіїв

У Дарницькому районі столиці колишні паркувальники, які втратили права на здійснення своєї діяльності, перешкоджають роботі фірми, яка виграла тендер та сплатила до державного бюджету 500 тисяч гривень.

 Ілюстрація: СтопКор

У січні 2020 року компанія “Інноваційні рішення-2” виграла два тендери на експлуатацію паркувальних майданчиків на державному аукціоні ProZorro, який проводило комунальне підприємство “Київтранспарксервіс”. Компанія сплатила до державного бюджету всю суму двох тендерів, а це — близько 500 тис. гривень, і уклала операторський договір із КП “Київтранспарксервіс”. Були укладені також акти приймання-передачі майданчиків для паркування — на вулиці Олени Пчілки, 2 та вулиці Сортувальній, 2 у Дарницькому районі столиці, пише видання "Хрещатик".

Обидва договори й досі є чинними та ніким не оскаржені. Однак, коли адміністратори компанії вийшли на роботу на майданчики Дарниці, розпочати роботу вони так і не змогли. А не дали їм це зробити експаркувальники (а саме — ФОП “Грибан Андрій Олексійович”), які теж брали участь в аукціоні, проте програли його.

 Фото: скріншот електронного протоколу

"Колишні співробітники поліції, які роками "доїли" паркувальні майданчики Дарниці, вирішили, за звичкою, взяти хитрістю та силою. Для захисту "своїх рубежів" експаркувальники викликали поліцію, тобто колишніх друзів та співробітників, які звинуватили представників “Інноваційного рішення-2” у нібито у рейдерському захопленні, і повезли до відділку. Жодні дозвільні документи, підписаний договір, відомості про виграний тендер справу не врятували", — пише видання.

 Фото: скріншот електронного протоколу

За підтримки слідчого Дарницького УП Боржкова Олексія Валерійовича на світ з’явилося кримінальне провадження за фактом нібито незаконного займання майданчиків. Таким чином (до з’ясування обставин) ці паркувальні майданчики визнали речовими доказами та передали назад колишнім суб’єктам господарювання — на "відповідальне зберігання".

Представники компанії припускають, що "обставини" будуть з’ясовувати якнайдовше — в інтересах колишніх підприємців-паркувальників, строк договору яких вже давно сплив. І все це відбувається під носом у чинного мера Віталія Кличка та за прямої підтримки Олександра Густелєва, його заступника.

Наразі на майданчиках Дарницького району працюють охоронники ФОП Грибанова, які не мають на це законного права. Саме вони збирають плату за паркування, а не компанія, яка чесно виграла тендер 16 січня 2020 року.

“Вони роблять усе, щоб максимально затягнути час, аби ми туди зайшли надто пізно або зовсім не зайшли. Доки триває розслідування, у нас зв’язані руки”, — зазначають представники компанії.

24 квітня ТОВ “Інноваційні рішення-2” подало дві заяви щодо протиправних дій Грибанова: за статтею 190 (шахрайство) і статтею 206 (протидія законній господарській діяльності). У КП “Київтранспарксервіс” також повідомляють, що направили скаргу до прокуратури. Проте віз поки що й досі там.

Другие новости