ПоддержатьУкраїнська

10 років за ґратами за референдум

StopCor
StopCor

StopCor

10 років за ґратами за референдум

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області слідчими Служби безпеки України завершено досудове розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

У 2014 році, в окупованому ватажками ДНР Артемівську (нині- Бахмут) було оголошено про проведення референдуму щодо незалежності «ДНР». 56-річна місцева мешканка, вирішила очолити одну з виборчих дільниць, та стати на бік Російської окупації.

Таким чином, окупанти розмістили свою "виборчу ділянку" у загальноосвітній школі № 5, де розташували місця для голосування, урни, бюлетені тощо, а по завершенню протоколи з результатами "референдуму" за підписом обвинуваченої та її підлеглих передали представникам територіальної виборчої комісії, контрольованим сепаратистами.

Згідно із законодавством, умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

Другие новости