ПоддержатьУкраїнська

Атака на «СтопКор»: кому заважають журналістські розслідування

StopCor
StopCor

StopCor

Атака на «СтопКор»: кому заважають журналістські розслідування

Останнім часом посилився тиск на digital-напрямок інформаційної агенції «Стоп Корупції» - так, сьогодні, 10.07.2018 здійснено чергову спробу заблокувати матеріали журналістських розслідувань, які опубліковані на нашому YouTube каналі.

Зазначимо, що попередня спроба стосувалась блокування відео, відзнятого нашими офіційно акредитованими у Верховній Раді журналістами, у якому народний депутат Денисенко відмовився давати коментар знімальній групі «СтопКору». Скарга на нібито порушення авторських прав є цілком безпідставною, до того ж порушує норми спільноти YouTube та має бути скасована саме сьогодні, 10 липня 2018 року.

Але це, звісно, не влаштовує замовників атаки на «СтопКор», тож, цього разу вони подали заявку на вилучення відео, опублікованого ще у 2015 році. У цьому матеріалі журналісти «СтопКору» у рубриці «За парканом» показали як живе Віктор Бондик – брат одіозного Валерія Бондика.

https://youtu.be/-SKexq-pVOs

Відмітимо, що у скарзі, поданій до YouTube від імені нібито довіреної особи Віктора Бондика, йдеться про «порушення приватності». А також нагадаємо, що згідно законодавства, яке відповідає загальносвітовим нормам, державні діячи, політики та чиновники є публічними особами, які, відповідно, викликають більше критики, обговорень та контролю з боку громадскості та журналістів.

Отже, усі звинувачення подібного роду є нічим іншим, як утиском свободи слова та перешкоджанням журналістській діяльності й ми навіть напевно знаємо хто стоїть за цими атаками. Cui prodest – шукай кому вигідно.

Тож, щоб також бути у курсі, підписуйтесь на наш YouTube канал та сторінки у соцмережах:

YouTube: СтопКор - головні антикорупційні новини

Facebook: Стоп Корупції

Другие новости