ПоддержатьУкраїнська

Аваков наполягає на припиненні роботи "Сбербанку" в Україні

StopCor
StopCor

StopCor

Аваков наполягає на припиненні роботи 'Сбербанку' в Україні

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що російський "Сбербанк"  має відповісти за обслуговування так званих паспортів "ЛДНР". У зв'язку із цим він  закликав Національний банк України ввести санкції проти даної фінансової установи.

Про це він розповів у соцмережі.

Аваков вважає, що НБУ має миттєво відреагувати на визнання "Сбербанком" так званих паспортів "ЛНР" та "ДНР". Ба більше, він закликав повністю припинити роботу даної фінансової установи на території України.

"Сбербанк Росії" повинен припинити свою роботу в Україні! Нехай насолоджуються "фінансовим раєм" за законами самозваних "ДНР" і "ЛНР". Банк, що підтримує дії за рамками міжнародного права. Банк, що підтримує засуджені світовою спільнотою – визнання "документів" маріонеткових режимів і анексію українських територій – не може вести роботу в Україні!" – заявив міністр.

Міністр зазначив, що українців не може обслуговувати банк, який в терористів буде приймати заставу у вигляді вкраденого в України майна. Фактично дана фінансова установа відкрито підтримала бойовиків та дозволила їм оперувати вкраденими коштами.

Зазначимо, що "Сбербанк Росії" із 7 березня, почав обслуговувати своїх клієнтів за паспортами так званих Донецької та Луганської народних республік.

Раніше, у Держдумі РФ після визнання паспортів "ДНР" і "ЛНР" заговорили й про визнання самих "республік". Це цілком можливо, якщо Київ не змінить своєї позиції щодо Донбасу і посилить ескалацію.

Другие новости