ПоддержатьУкраїнська

"Ополченці" шоковані задумом Путіна: в Кремлі відмовляються від "Новоросії"

StopCor
StopCor

StopCor

'Ополченці' шоковані задумом Путіна: в Кремлі відмовляються від 'Новоросії'

Володимир Путін має намір на своїх умовах повернути окуповані території Донецької та Луганської областей, диктуючи при цьому офіційному Києву, що і як треба робити. Путін хоче з "ДНР / ЛНР" зробити два суб'єкти "федерації" на захопленому Донбасі, а коли вони будуть остаточно сформовані, в такому вигляді упхнути їх назад в Україну, повідомляє "Діалог. UA".

Військовий експерт Олег Жданов в інтерв'ю "апостроф" розповів про те, що російський президент зараз зайнятий пошуками шляхів виходу з ситуації в східній частині України, де знаходяться його найманці. "За "Мінськом" провал, тому що Путін розуміє, що через нього фейкові "республіки" на умовах Кремля запхнути Україну не вийде. На проблемі державного кордону питання відразу ж зупиниться. Путін розуміє, що на тиск ззовні він не може впливати.

У Сирії переламати ситуацію на свою користь, щоб диктувати США будь-які умови та сісти з ними за стіл переговорів хоч з якимось козирем в руках, не вийшло. Кращий друг Ердоган позбавив російські угруповання всього: заборона на провезення через Босфор вантажів подвійного призначення залишила російські війська в Сирії без палива і боєприпасів, і продовольства, і всього іншого. Усе, що літаками вдається довезти, те й мають.

Він розуміє, що потрібно шукати новий спосіб, і знаходить альтернативу", – зазначає Жданов. Першим кроком, на думку експерта, стало визнання Путіним паспортів "недореспублі". Президент Росії показав, що РФ визнають "документи" "ЛНР / ДНР", під які, можливо, в найближчому майбутньому буде створена "правова база". Крім того, Путіну доведеться подумати, як так звані "місцеві органи влади" теж легалізувати й провести під цю справу так бажані Путіним "місцеві вибори".

Що стосується "націоналізації" підприємств на окупованій території, то таким чином Росія дає зрозуміти, мовляв, дивіться, все у нас добре, є підприємства, розвивається економіка. Жданов прогнозує, що коли в окупованому Донбасі сформуються на базі "ДНР" та "ЛНР" суб'єкти, про які йшлося вище, то "Новоросія відпаде". "Тоді Путін скаже: хлопці, ваша територія, ваші люди – забирайте", – упевнений експерт.

Необхідність створення Росією саме 2 суб'єктів він пояснює тим, що Україна ні на яких умовах не захоче змінювати Конституцію, що зараз на руку Кремлю. "Навіть якщо Україна не захоче змінювати Конституцію і давати їм особливий статус, особливі права в голосі, формуючи федерацію, федерація йде більшістю голосів. І вийде ситуація, в якій 2 кремлівських суб'єкта матимуть більше голосів, ніж один голос України", – резюмує Жданов.

Раніше повідомлялося про те, що ЄС назвав Росії одну умову, після якої в Євросоюзі готові розглянути питання скасування санкцій. Справа стосується анексованого Криму. Також було названо сценарій, при реалізації якого "путінський режим" впаде всього за 3 місяці.

Другие новости