ПоддержатьУкраїнська

Бальчун: для перемоги насамперед потрібно побороти корупцію

StopCor
StopCor

StopCor

Бальчун: для перемоги насамперед потрібно побороти корупцію

Войцех Бальчун переконаний, що для перемоги насамперед потрібно побороти корупцію.

Якщо перемогти корупцію, "Укралізниця" має шанс стати національним чемпіоном сказав в інтерв'ю Wschodnik.pl Войцех Бальчун.

Успішним кроком в боротьбі з корупцією очільник залізничних шляхів України, поляк Войцех Бальчун називає 100% перехід до торгів в системі "ProZorro".

"Але це ще не все, - каже Голова правління "Укрзалізниці". - Важливим елементом є те, як ми формуємо наші внутрішні правила. Як ми формуємо наші вимоги."

Ще одним чинником є сама система роботи працівників галузі. Тут працює близько 270 тисяч людей і "зламати цю машину" теж непросто.

"Я б іноді говорив навіть про саботаж. Зрозуміло, що не кожен хоче втратити доходи, які генерувалися не зовсім чесними шляхами, - каже Бальчун. - З самого початку я говорив, що я не прокурор, і я не хочу літати з шаблею компанією. У той же час хочу створити такі умови, щоб масштаби корупції мінімізувалися."

На думку очільника компанії, якщо змінити і процедури, і мислення в інтересах "Укрзалізниці", компанія має шанс стати національним чемпіоном, однією з кращих і найбільш прибуткових компаній в Україні, яка буде реалізовувати свої цілі не лише в своїй країні, але і на міжнародному рівні .

Другие новости