ПоддержатьУкраїнська

Битва за Йорданське озеро: хто лобіює інтереси забудовника

StopCor
StopCor

StopCor

Битва за Йорданське озеро: хто лобіює інтереси забудовника

Конфлікт навколо забудови берегу Йорданського озера на Оболоні триває. На засіданні земельної комісії Київради активістка Анабелла Моріна презентувала меморандум, підписаний нею, як нібито представницею місцевої громади, та забудовником, згідно з яким на 250 метрів легендарної Почайни підписанти ладні обміняти п'ять з половиною гектарів приозерної землі.

Битва за Йорданське озеро: хто лобіює інтереси забудовника

Однак що ж саме будуть зводити – не змогли пояснити ані забудовники, ані сама активістка. Не знають про це і місцеві мешканці. Поспілкуватися з Анабеллою і прояснити всі нюанси журналістам «СтопКору» так і не вдалось. Адже за тиждень роботи над сюжетом часу для знімальної групи Моріна так і не знайшла.

А втім, ідею про відродження Почайної підтримав депутат Київради Костянтин Богатов, що цілком закономірно: громадська організація Почайна – спільне дітище Анабелли і депутата. Та в телефонному інтерв’ю пан Богатов запевнив: меморандум – це єдина можливість отримати парк і річку, хоча й в обмін на будівництво.

«З публічної точки зору дійсно факт існування такого меморандуму може людей бентежити... Але якщо ми подивимося трохи з іншого боку: будь-який спір із забудовником на предмет розірвання договору потім оскаржується в суді і цим же судом зміцнюється, тобто такі ініціативи, які ведуть до судових провалів, є не на користь громади», - стверджує К. Богатов.

Зазначимо, що юристів така позиція депутата відверто дивує. До речі, це не єдина темна пляма в біографії політика: очолювана ним компанія наразі підозрюється у розкраданні бюджетних коштів, про що свідчить відповідна судова ухвала. Сам же Богатов задекларував цьогоріч неабияку нерухомість – декілька квартир і земельну ділянку в столиці й області, чимало нерухомості у депутата на Донеччині.

Більше про це – у відеоматеріалі:

https://youtu.be/DTnEXDWtOlc

Другие новости