ПоддержатьУкраїнська

ДБР: Максимально можливе покарання для Трухіна за ДТП - штраф 

Артем Некрасов
Артем Некрасов

Журналист, редактор

ДБР: Максимально можливе покарання для Трухіна за ДТП - штраф 

Директор Державного бюро розслідувань Олексій Трухін повідомив, що у ДТП з народним депутатом Олександром Трухіним ніхто не отримав тяжкі травми. 

 Народний депутат Олександр Трухін Фото: Радіо Свобода

“По всім потерпілим була проведена судово-медична експертиза. Водночас по одному із потерпілих документи були вилучені лише за частиною його перебування в лікарні. За наявною інформацією, він за власним бажанням покинув лікувальний заклад і відбув за кордон. Тому орган досудового розслідування достеменно не розуміє, чи проходив він подальше лікування і що йому могли діагностувати. Через те, що ця людина досі не повернулася в Україну - це проблема”, - повідомив голова ДБР під час засідання Комітету Верховної Ради.

За його словами, вони хотіли б його допитати та дізнатися, чи проходив він подальше лікування, пов’язане з цією ДТП. Якщо з’явиться інформація, що проходив, то буде призначена подальша експертиза. 

Якщо слідство не отримає нову інформацію щодо цього кримінального провадження, то справа буде перекваліфікована у менш тяжку. Це означає, що максимальним покаранням для нардепа буде штраф. 

Нагадаємо:

  • Нардепа Олександра Трухіна, який потрапив у ДТП та пропонував хабар поліцейським, виключили з партії "Слуга Народу". Відповідне рішення ухвалено головою партії Оленою Шуляк 2 лютого.
  • Генеральна прокурор України Ірина Венедіктова після публікації відео з камер патрульних, які були на місці ДТП з нардепом Олександром Трухіним, доручила НАБУ зареєструвати кримінальне провадження проти народного обранця.
  • Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що народному депутату Олександру Трухіну не місце у фракції та в партії.
  • У Мережі з'явилося відео з нагрудних камер патрульних поліцейських, які були на місці ДТП за участю депутата "Слуги народу", заступника голови бюджетного комітету Олександра Трухіна на Бориспільській трасі. Нардеп Трухін пропонував правоохоронцям "тихенько піти в ліс", а потім "віддячити".
  • 23 серпня депутат "Слуги народу" Олександр Трухін потрапив у аварію. Перебуваючи за кермом автомобіля "Ауді", він скоїв ДТП, зіткнувшись із автомобілем "Ford", а той — із "Део". За даними ЗМІ, нардеп був за кермом напідпитку.

Другие новости