ПоддержатьУкраїнська

Герега рекламує «Епіцентр» через ВР: «впарює» медзахист меру Кличку та колегам

StopCor
StopCor

StopCor

Герега рекламує «Епіцентр» через ВР: «впарює» медзахист меру Кличку та колегам

Народний депутат та власник мережі «Епіцентр» Герега рекламує свою будівельну мережу політикам і посадовцям. І робить це на бланках народного депутата.

 Олександр Герега Фото: Експрес онлайн

Лист із комерційною пропозицією купити мед захист в «Епіцентрі» Герега надіслав меру Кличку. Документ датований 28 квітня 2020 року і зареєстрований як вихідний лист у реєстрі кореспонденції Верховної Ради.

"Шановний Віталій Володимирович! На тому тижні літак" Мрія "доставив в Україну велику партію медичних масок, окулярів, стерильних комбінезонів 5 ступеня захисту, а також інші товари протиепідемічного призначення. Всі вони мають європейський і український сертифікати якості. Коли буде замовлена ​​велика партія, ціна буде менше (прайс товарів додається). Якщо буде ваша зацікавленість, то просимо вас звертатися з усіма питаннями до певних осіб в компанії "Епіцентр к", - йдеться в листі.

 Олександр Герега Фото: Експрес онлайн
 Герега вирішив вкотре ''наваритися''

Зазначимо, мережа магазинів "Епіцентр" родини Герег працювала по всій країні під час карантинних обмежень. У гіпермаркетах товпились люди, а продавці на касі відпускали товари не першої необхідності.

Така ситуація обурила не лише ЗМІ, але й представників середнього та малого бізнесу. 29 квітня під Кабміном відбувся протест. Люди запитували, чому "Епіцентру" Гереги та ресторану "Велюр" Тищенка можна працювати, а їм - ні.

Другие новости