ПоддержатьУкраїнська

Гройсман пообіцяв допомогу сім'ям загиблих шахтарів зі Львівщини

StopCor
StopCor

StopCor

Гройсман пообіцяв допомогу сім'ям загиблих шахтарів зі Львівщини

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман за результатами поїздки в Львівську область й проаналізувавши аварію на шахті "Степовій", розповів про проблеми на українських вугледобувних підприємствах. Також український прем'єр висловити своє співчуття родинам жертв трагедії. Пообіцяв грошову допомогу.

Новину повідомляє "Преса України".

Глава Кабміну розповів, що трагедії на українських шахтах трапляються внаслідок багаторічного недофінансування багатьох важливих сфер життя.

"Роками й десятиріччями не вкладались належні кошти ані в шахти, ані в дороги, ані в лікарні, ані в об'єкти інфраструктури, ані в соціальну сферу. Але найгірше те, що керівники підприємств і галузей почували себе дуже непогано, але економили на людях: на їх зарплатах, на засобах захисту, на безпеці праці", – сказав прем'єр.

Гройсман додав, що наразі потреби забезпечення засобами захисту у вугільній промисловості фінансуються на рівні 15-20 відсотків. Пообіцяв збільшити виділення коштів.

"Але таких питань сьогодні дуже багато. Це великий виклик, тому що неможливо вирішити усі ці хронічні проблеми за місяць чи навіть за рік. Але ми почали це робити. Ми почали наводити лад в країні й будемо це послідовно робити", – запевнив він.

Гройсман пообіцяв допомогу сім'ям загиблих шахтарів зі Львівщини

Нагадаємо, внаслідок аварії на шахті "Степова", що у Львівській області, медикам довелося госпіталізувати 14 шахтарів. Двоє перебувають у вкрай важкому стані. Загалом від вибуху метану загинуло 8 гірників.

Другие новости