ПоддержатьУкраїнська

Бойовикам не вигідні українські оператори – ІС

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовикам не вигідні українські оператори – ІС

Російські найманці у "ДНР" продовжують витісняти українського оператора Lifecell. Щоб прибрати конкурента республіканського мобільного оператора Фенікс, бойовики порізали оптичні кабелі "Лайфа".

Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Після захоплення бойовиками в кінці лютого головного офісу "Лайф" у Донецьку, представники "ДНР" розібрали оптичний крос (пристрій для роз'ємного з'єднання многоволоконного оптичного кабелю) і порізали оптичні кабелі в колодязі на перехресті проспекту Театрального і вул.Артема", – йдеться в повідомленні.

За словами Тимчука, представник "Лайфу" у Донецьку намагався вирішити це питання з ватажками "республіки", але для терористів функціонування українського оператора є невигідним. Так, вони не можуть використати його устаткування для просування свого оператора під назвою Фенікс. Воно просто не підходить. Зазначається, що "Лайф" у "ДНР" можуть повністю заблокувати.

Нагадаємо, раніше "міністр зв'язку ДНР" повідомляв, що соцмережа Facebook стала доступною і для користувачів Фенікса. Так, жителі тимчасово окупованих територій можуть створювати сторінки у соцмережі, або прив'язувати до вже існуючих номер Фенікса.

Другие новости