ПоддержатьУкраїнська

Гройсман: за блокаду Донбасу заплатить кожен українець

StopCor
StopCor

StopCor

Гройсман: за блокаду Донбасу заплатить кожен українець

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що блокада Донбасу негативно позначиться на економіці України та за неї заплатить кожен українець.

Про це він сказав на прес-конференції, новину передає "Преса України".

"Україна починає піднімати голову, вставати економічно з колін, хтось повинен дати зверху, щоб нам було дуже-дуже важко. Тому ця блокада значно вплине негативно на економіку", – сказав прем'єр.

Гройсман заявив, що те, що влада забирала з окупованих територій Донбасу українське вугілля і використовувала його для своїх цілей, а саме в металургії та енергетиці, було в інтересах України.

"Ми з цього отримували податки в український бюджет, з цього бюджету фінансували всі потреби, які були необхідні. Тому блокада, очевидно, що за неї заплатить кожен українець своїми відповідними втратами", – підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що один з лідерів блокади окупованого Донбасу та народний депутат Семен Семенченко повідомив, що канал Порошенка та інші підконтрольні ЗМІ почали використовувати пропаганду проти блокадників.

Нагадуємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що блокада ОРДЛО є абсолютно невигідною для України, оскільки змушує підприємства купувати вугілля в країни-агресора замість використання власних запасів.

Другие новости