ПоддержатьУкраїнська

Керівництво «Нафтогазу» звинуватили в державній зраді

StopCor
StopCor

StopCor

Керівництво «Нафтогазу» звинуватили в державній зраді

Після передачі результатів аудиту «Нафтогазу» в СБУ проти керівництва компанії порушили кримінальну справу. Йому інкримінують втрату 75 мільярдів гривень та державну зраду.

 Фото: пресслужба Нафтогазу

Про це розповів «Громадському радіо» голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, передає "UA.NEWS".

"Справа стосується діяльності менеджменту компанії. Але важко розслідувати діяльність менеджменту без прізвища Коболєв. Вона побудована на звинуваченнях у державній зраді. Коли вона відкрита, я не знаю. Папери з цього приводу отримав сьогодні", – повідомив він, додавши, що його подібні справи та астрономічні цифри у них вже не лякають, після того як у 2018 році особисто його митниця оштрафувала на 8 мільярдів гривень.

Напередодні "ЕП" повідомила, що Державна аудиторська служба надіслала матеріали ревізії НАК «Нафтогаз України» до Головного управління контррозвідки Служби безпеки України у сфері економіки для розгляду та прийняття необхідного рішення. У висновках аудиту вказано, що ним виявлено масштабні порушення та неефективні управлінські рішення, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення.

Зокрема це «фінансові порушення, неефективні управлінські дії та ризикові операції, що призвели або можуть призвести до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 176,190 млрд гривень, у тому числі фінансових порушень, що призвели до втрат – 75,486 млрд гривень».

Консолідований чистий збиток «Нафтогаз України» в першому півріччі 2020 року склав 11,5 млрд грн. В аналогічному періоді минулого року було отримано 17,6 млрд грн прибутку.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Миколаєві невідомі спалили автомобіль кандидата в депутати від “СН”.

Другие новости