ПоддержатьУкраїнська

Колишньому голові Держагентства лісових ресурсів оголосили про підозру в корупції

StopCor
StopCor

StopCor

Колишньому голові Держагентства лісових ресурсів оголосили про підозру в корупції

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру колишньому голові Державного агентства лісових ресурсів та його дружині за відмивання державних коштів.

Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

Колишньому голові Державного агентства лісових ресурсів України, який обіймав цю посаду за часів режиму В. Януковича, та його дружині повідомлено про підозру за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Розслідуванням встановлено, що екс-високопосадовець за попередньою змовою зі своєю дружиною та іншими невстановленими особами у 2011-2014 роках систематично одержували хабарі від іноземних суб'єктів підприємницької діяльності за отримання можливості закупівлі в Україні деревини та лісопродукції на загальну суму понад 140 млн грн, які у подальшому були легалізовані через схему використання підконтрольних офшорних компаній.

Правоохоронцям вдалося виявити вказані рахунки та надалі арештувати грошові кошти, одержані злочинним шляхом у сумі понад 3 млн доларів США.

Наразі вживаються процесуальні заходи для оголошення підозрюваних у розшук та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Одночасно встановлюються всі причетні до вчинення вказаних злочинів, в тому числі колишні високопосадовці.

Другие новости