ПоддержатьУкраїнська

Конкурс до АМПУ завершено, але прізвище переможця поки не оголошують

StopCor
StopCor

StopCor

Конкурс до АМПУ завершено, але прізвище переможця поки не оголошують

Очолити стратегічно важливий орган, що розпоряджатиметься багатомільярдним майном морських портів, уже незабаром може нардеп монобільшості – Андрій Мотовиловець? Як парламентар потрапив до фіналу конкурсу без досвіду роботи в морській галузі та профільної освіти?

«У мене немає досвіду саме в керівництві портів, але в мене є досвід стратегічного нагляду за підприємствами, в мене є досвід трансформації системи продажів державного майна України», – запевняє пан Андрій.

https://www.youtube.com/watch?v=UqVdZBMdw50

Виявилося, що Андрій Мотовиловець пов'язаний із великими гравцями морської галузі, яким було б дуже зручно мати підконтрольного керівника АМПУ. Зокрема, з одеським бізнесменом Ставніцером, який володіє приватним портом «ТІС».

Ба більше, подруга нардепа теж донедавна працювала в структурі цього бізнесмена. Одесою вже пішли чутки, що Мотовиловець ще до завершення конкурсу заявляє, що переможе саме він і навіть збирає команду.

 Потенційний очільник АМПУ не заперечує дружбу з власником порту ''ТІС''

Тим часом інформації про сам конкурс у публічному доступі немає. У рекрутинговій компанії журналістів «СтопКору» проінформували, що відбір кандидатів вони завершили.

«Дивіться, вже відбувся фінальний етап, тобто співбесіда з наглядовою радою. Ми чекаємо на рішення наглядової ради, вони повинні зібратися й обрати кандидата. Наразі я знаю, що такого рішення немає, вони між собою щось обговорюють», – повідомив співробітник компанії «Телент Едвайзорс» Антон.

Останнє слово – за наглядовою радою АМПУ, але працює вона ледь не під грифом «таємно». У цьому органі репортерам заявили, що інформація стосовно конкурсу – конфіденційна. І єдине, що вони можуть сказати напевне — фінальне рішення винесуть найближчим часом.

Другие новости