ПоддержатьУкраїнська

Крищенко став заступником голови КМДА Кличка

Алла Мартын
Алла Мартын

Журналист, редактор

Крищенко став заступником голови КМДА Кличка

Екскерівника поліції Києва Андрія Крищенка призначили заступником голови КМДА рішенням сесії Київради від 23 вересня.

 Андрій Крищенко Фото: ФБ

Колишнього керівника ГУНП м.Києва Андрія Крищенка призначили заступником голови КМДА Віталія Кличка.

Його кандидатуру 23 вересня підтримав на сесії Київради 91 депутат, повідомляє КМДА. Усього були присутніми 99 депутатів у залі, проти Крищенка було два голоси.

«Андрій Крищенко понад п’ять з половиною років очолював столичну поліцію – від реформування міліцейської системи та перетворення на сучасну поліцію до забезпечення правопорядку в столиці під час різних подій і заходів. Переконаний, це призначення посилить ефективність заходів, що втілює столиця задля безпеки жителів і гостей Києва», — повідомив Кличко, представляючи вже свого заступника Крищенка.

Натомість Крищенко запевнив, що зможе забезпечити високий рівень безпеки у сферах, за які він відповідатиме.

Заступник голови КМДА Андрій Крищенко відповідатиме за муніципальну безпеку, громадянську оборону, займатиметься самоврядними питаннями.

Варто додати, що за останній період проти команди Кличка, очільників департаментів та комунальних підприємств Києва відкрили низку справ, а у провадженнях щодо розкрадання коштів правоохоронці систематично проводять обшуки в КМДА.

Обшуки в КМДА за останній час:

  • Державне бюро розслідувань (ДБР) прийшло з обшуками до Київської міської держадміністрації. Справа стосується незаконної передачі земельних ділянок у центрі столиці на понад 150 млн гривень.
  • Генеральна прокуратура відкрила провадження проти службовців КМДА та приватних юридичних осіб, які безпідставно евакуювали припарковані авто у Києві.
  • Правоохоронці провели обшуки в Київській міській державній адміністрації та у підрядників, що займалися будівництвом Подільського мосту. Їх підозрюють у розкраданні понад 4,5 млн грн.
  • 8 липня, слідчі Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України проводили обшуки у приміщеннях Департаменту транспортної інфраструктури та КК "Київавтодор". Провадження стосується закупівлі машин для внесення рідких хлоридів для КК "Київавтодор"
  • Із 11 травня столичні прокурори заявили, що спільно з Державною фіскальною службою, Нацполіцією та СБУ проводять масштабну роботу з викриття корупційних схем заволодіння коштами столичного та державного бюджетів...

Нагадаємо, 11 серпня стало відомо, що Голова Нацполіції Києва Крищенко пішов у відставку.

Другие новости