ПоддержатьУкраїнська

Криваві гроші: донька Манафорта запідозрила батька в організації розстрілів на Майдані

StopCor
StopCor

StopCor

Криваві гроші: донька Манафорта запідозрила батька в організації розстрілів на Майдані

Кривавими грішми назвала донька американського політика та екс-керівника передвиборчого штабу Трампа Пола Манафорта статки свого батька. На її думку, він має відношення до розстрілів Небесної сотні на Майдані в Україні. Про це йдеться в текстових повідомленнях, які вона посилала рідній сестрі та які стали доступні громадськості після хакерського злому.

Новину повідомляє Independent.

Минулого місяця телефони дочок Манафорта 31-річної Андреа і 34-річної Джессіки були зламані, внаслідок чого хакери отримали доступ до їхньої переписки, яка охоплює період з жовтня 2012 по вересень 2016 роки. Тексти були розміщені на хакерському сайті "darknet", згідно з інформацією Politico. В одному з діалогів Андреа Манафорт сказала своїй сестрі: "Не обманюй себе, гроші, які у нас – це криваві гроші". Видання припускає, що Андреа Манафорт в даному випадку вказує на ймовірну роль свого батька в розстрілах в Києві в 2014 році, які призвели до загибелі близько 100 активістів Євромайдану.

Видання The New York Daily News повідомляє, що Андреа сказала в іншому діалозі своїй сестрі: "Чи знаєш ти, чия стратегія була причиною того, щоб відправити цих людей (на Майдан – ред.) і змусити їх вбивати [?]".

Додамо, що адвокат Євгенія Закревська, що захищає інтереси родин Небесної Сотні, заявила CNN, що вона сподівається отримати роз'яснення від Манафорта. Прокурор управління спеціальних розслідувань ГПУ, у свою чергу, повідомив CNN, що вказані текстові повідомлення будуть розглянуті на предмет їхньої вірогідності.

Нагадаємо, розслідування у справі нелегального отримання коштів від "Партії регіонів" американським політтехнологом Полом Манафортом стоїть на одному місці.

Другие новости