ПоддержатьУкраїнська

Кум «правої руки» Зеленського приховує від НАЗК квартиру в найдорожчому ЖК України

StopCor
StopCor

StopCor

Кум «правої руки» Зеленського приховує від НАЗК квартиру в найдорожчому ЖК України

Прострочені кредити на мільйон доларів під заставу квартири у серці столиці, яку банк не може забрати, – журналісти з’ясували деталі іпотечної афери від нардепа зі «Слуги народу» Миколи Тищенка, про яку повідомив його колега Лео Герос. Яким чином ця схема стосується керівника Офісу Президента — Андрія Єрмака? З’ясовував Артем Поліковський.

https://www.youtube.com/watch?v=Tp2bpuRzpbY

Нагадаємо, одним із фігурантів сумнівної кредитної історії є чинний нардеп від партії «Слуга народу» Микола Тищенко. Він не приховує, що голова Офісу Президента Андрій Єрмак ― його кум, хрестив його сина Данила. Можливо, припускає колега нардепа, це і забезпечує йому спокійне життя.

А ось і ще одне порушення, за яке пан Тищенко давно мав би відповісти. Шукаємо декларацію нардепа на сайті НАЗК ― а її немає. Хоча він мав би оприлюднити усі статки, якими володіє.

«Будь-який державний службовець, а також будь-який народний обранець зобов'язаний подавати декларацію вчасно. Ми зараз говоримо про народних депутатів у тому числі. Важливо, що декларація має подаватися під час балотування. Крім того, за несвоєчасне подання або неподання декларації передбачена відповідальність. Зокрема, штраф у розмірі від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян», ― коментує юрист, правозахисник Ігор Бондар.

Але знімальній групі «СтопКору» таки вдалося дізнатися, де живе колишній ресторатор. Згідно з реєстром, сім'я нардепа мешкає у самому центрі столиці. Це ― чи не найдорожчий житловий квартал України, «Новопечерські липки».

 Родина нардепа мешкає у найдорожчому ЖК України

А ось і підтвердження: саме цю геолокацію вказує в Інстаграмі дружина Тищенка Алла Барановська. Зауважимо, що ціна квартир у «Новопечерських липках» починається від чотирьох мільйонів гривень.

Другие новости