ПоддержатьУкраїнська

Микола Тищенко порадив українцям на карантині вчитися готувати та дивитися ТБ

StopCor
StopCor

StopCor

Микола Тищенко порадив українцям на карантині вчитися готувати та дивитися ТБ

Всеукраїнський карантин не лише боляче вдарив по національній економіці, але й кардинально змінив стиль життя пересічних українців, яким довелося відмовитися від багатьох звичних речей. Без чого не можуть обійтися під час карантину народні обранці? Та коли варто очікувати на завершення режиму домашньої ізоляції українців? Запитала у парламентарів Христина Кришиха.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/vb.1602446153357239/3141161465914771/?type=2&theater

Наприклад, голова пропрезидентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія зізнався, що йому не вистачає… кальяну. Нардеп навіть хотів придбати курильний прилад додому, але зрештою вирішив не подавати поганого прикладу своїм шістьом дітям.

 Давид Арахамія скучив за кальяном

Його колега Сергій Гривко відповідає більш розлого: каже, зниження соціальної активності переносить дійсно важко. Живого спілкування з колегами обмаль і для Миколи Величковича, а ще депутат скаржиться на те, як складно втримати вдома дітей.

А от скандальний власник ресторану «Велюр» Микола Тищенко стверджує, що найбільше сумує за засіданнями парламенту, адже дуже любить свою депутатську роботу. При цьому українцям під час карантину депутат-ресторатор рекомендує вчитися готувати та дивитися телепроєкти за його участі, такі як «Майстер-шеф» чи «Ревізор».

 Власник ''Велюру'' радить усім вчитись готувати

Натомість народні обранці висловлюють сподівання, що «мудрий електорат» таки досидить вдома до офіційного закінчення карантину. Не слухати «попів Московського патріархату» та самоізолюватися закликав представник «Європейської солідарності» Михайло Бондар.

Жорсткі обмеження, найімовірніше, триватимуть до середини травня, повідомив Богдан Кицак. За його словами, наразі урядовці розглядають різні сценарії розвитку подій залежно від того, коли та як Україна пройде пік захворюваності на COVID-19.

Другие новости