ПоддержатьУкраїнська

Міністр Данилюк не може зрозуміти, за що його звільнили – Гройсман

StopCor
StopCor

StopCor

Міністр Данилюк не може зрозуміти, за що його звільнили – Гройсман

За те, що "виніс ссори із ізби", мене звільнили з посади міністра фінансів. Принаймні так пояснив інцидент зі звільненням Олександр Данилюк. За те, аби його замінити на іншу особу, проголосувало 254 депутати.  Паралельно прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що Данилюк досі не може зрозуміти, за що його звільнили.

Новину передає "Преса України".

Зі слів Данилюка, його завданням було боротися з корупцією. Коли ж він почав це робити, його вирішили усунути з посади.

"Коли ви наділили мене повноваженнями міністра фінансів, я йшов розбудовувати ефективну сучасну фінансову систему України, боротися з корупцією і розбазарюванням бюджетних коштів, з честю і гідністю відстоював інтереси України перед міжнародними партнерами", – сказав екс-міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Додав, якщо депутати закривають очі на корупцію в сфері роботи ДФС, і не хочуть про це говорити на загал, тоді нехай голосують за його відставку.

"Зокрема, більше року ДФС має напівлегітимного і повністю керованого керівника. Робота ДФС пронизала корупцією та конфліктом інтересів. Ситуація з ДФС є типовою для всіх важливих органів України – це слабкість, заангажованість, корупція та невіра громадян. Скажіть, що тут неправда? Якщо не згодні з тим, що я озвучив – голосуйте за мою відставку. Немає людини – немає проблеми", – сказав Данилюк.

Паралельно ситуацію з Данилюком прокоментував Володимир Гройсман. З його слів, міністр не тямив і досі не розуміє, що відбувається.

"Я так і не зрозумів його випад на засіданні уряду. Коли я після цієї наради в уряді прилетів у Брюссель вести перемовини, мене зустрічав лист міністра фінансів, незрозумілий і неадекватний, я запросив міністра і сказав, що проти держави діяти неможливо, і я давав йому 2 тижні, щоб виправити ситуацію… Я прошу вас підтримати моє подання про відставку міністра фінансів. Там сильна команда, ми будемо нормально і якісно далі працювати. У нас є план, і ми його реалізуємо", – зазначив Гройсман.

Відзначимо, наразі Петро Порошенко бажає бачити новим міністром фінансів Ніну Южаніну. Нині вона депутат Верховної Ради.

Другие новости