ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на п'ятницю, 8 червня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на п'ятницю, 8 червня

У п'ятницю в Україні очікується переважно мінлива хмарність. Майже на всій території країни буде суха погода. У західних областях і в Карпатах можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +5...+18 градусів, удень +20...+27. Вітер змінних напрямків, переважно східний, південний, північно-східний, південно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні очікується суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до +5...+13 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +22...+26. Вітер південно-східний, східний, південно-західний і південний, 1-6 м/с.

У південних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +11...+18 градусів, удень повітря прогріється до +21...+27. Вітер переважно південно-східний, східний, південно-західний і південний, 1-5 м/с.

У Криму буде хмарно з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +14...+18 градусів. Денна буде коливатися від +23 до +27. Вітер північний, східний, південно-східний, північно-західний і північно-східний, 1-5 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У більшій частині регіону без опадів. Уночі градусники покажуть +8...+13, денна температура повітря складе +20...+24 градусів. Вітер переважно східний, північно-східний, південно-східний та південний, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода. У регіоні очікується дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до +11...+17 градусів, удень підніметься до +20...+26. Вітер південний, східний, південно-західний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується дощова погода з грозою. Температура повітря вночі +14...+16, удень +20...+23 градусів. Вітер східний, північно-східний, південно-східний і південний, 1-4 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні очікується суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +9...+16 градусів, удень – від +22 до +27. Вітер південно-східний, східний, південно-західний і південний, 1-5 м/с.

Другие новости