ПоддержатьУкраїнська

На Харківщині мером може стати чиновник, підозрюваний у хабарництві

StopCor
StopCor

StopCor

На Харківщині мером може стати чиновник, підозрюваний у хабарництві

У Мерефі Харківської області, за попередніми даними, міським головою переобраний представник "Відродження" Веніамін Сітов.

Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної організації партії "Відродження".

За попередніми результатами, мером Мерефи переобраний чинний міський голова, висуванець партії "Відродження" Сітов, який набрав 47,4% голосів.

На другому місці - представник Волонтерської партії Віталій Рябуха, на третьому - представник партії "Наша земля" Дмитро Шевченко. Усього за посаду мера Мерефи змагалися 11 кандидатів.

Як повідомлялося раніше, мера міста Мерефа Веніаміна Сітова затримали на початку жовтня 2014 року за підозрою в отриманні хабара. За версією слідства, через посередника міський голова вимагав та отримав від підприємця неправомірну вигоду в розмірі 40 тис. грн. У цю суму чиновник оцінив позитивне вирішення питання про приватизацію котельної, яка перебувала в комунальній власності. Бізнесмен планував використовувати приміщення для підприємницької діяльності.

6 березня прокуратура Харківської області направила до Фрунзенського районного суду Харкова обвинувальний акт стосовно Сітова.

Мерефянська громада стала другою об'єднаної громадою на Харківщині. Рішення про об'єднання Мерефянська міська рада прийняла 25 березня, а Утківська селищна рада - 29 березня. Чисельність населення об'єднаної громади складає понад 25 тисяч осіб.

Перші вибори глави Мерефянської міської об'єднаної громади і депутатів Мерефянської міської ради відбулися 31 липня.

Другие новости