ПоддержатьУкраїнська

На Полтавщині жінку судитимуть за спробу підкупу прокурора

StopCor
StopCor

StopCor

На Полтавщині жінку судитимуть за спробу підкупу прокурора

Жінці вручили повідомлення про підозру, і вона одразу вирішила підкупити прокурора.

У п’ятницю, 29 липня, Миргородською місцевою прокуратурою задокументовано факт пропозиції надання неправомірної вигоди прокурору Миргородської місцевої прокуратури,повідомляє ппрес-служба прокуратури Полтавської області.

Зокрема, під час вручення одній із мешканок Миргорода повідомлення про підозру у вчиненні крадіжки (ч. 1 ст. 185 КК України) жінка намагалась надати неправомірну вигоду процесуальному керівникові у кримінальному провадженні, залишивши на робочому столі паперовий згорток, в якому, як з'ясувалося в подальшому, знаходилось 500 грн.

Прокурор у порядку ст. 24 Закону України "Про запобігання корупції" відмовилась від пропозиції, повідомила про подію в. о. керівника Миргородської місцевої прокуратури, викликала свідків та працівників слідчо-оперативної групи для документування вказаного правопорушення.

Наразі за даним фактом слідчим відділом Миргородського ВП ГУ НП в Полтавській області розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція надання службовій особі, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди).

Другие новости