ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині депутат однієї з міських рад області "погорів" на хабарі

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині депутат однієї з міських рад області 'погорів' на хабарі

Від підприємця голова земельної комісії хотів отримати майже 7 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області ДЗЕ Національної поліції викрили "нечесного на руку" депутата однієї з міських рад області. До речі, він також є головою комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології цієї ж міськради. Про це повідомили у відділі комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області.

За надання в оренду земельної ділянки під облаштування 2-х стоянок таксі, а також сприяння зазначеного питання під час розгляду на сесії, оформлення необхідних документів та подальше підписання договору про надання права на організацію паркування транспортних засобів у місті вимагав від підприємця 6,8 гривень хабара.

На Львівщині депутат однієї з міських рад області ''погорів'' на хабарі

За фактом вимагання неправомірної вигоди слідчим управлінням ГУНП у Львівській області було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.14, ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

23 червня, поблизу приміщення міської ради, оперативники УЗЕ та слідства затримали депутата під час одержання ним неправомірної вигоди.

Отримані ним гроші у якості хабара, вилучено.

Йому загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Другие новости