ПоддержатьУкраїнська

24 червня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

24 червня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується мінлива хмарність. На більшій частині країни прогнозується суха погода. У західних, місцями в центральних областях і в Карпатах можливий невеликий дощ з грозою. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +16...+24 градусів, удень +22...+32. Вітер змінний, переважно східний, північний, південний, північно-східний і південно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до +16...+21 градуса, вдень стовпчики термометрів піднімуться до +22...+28. Вітер східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +21...+24 градуси, вдень повітря прогріється до +27...+32. Вітер східний та північно-східний, 2-6 м/с.

У Криму очікується сонячна погода. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +16...+20 градусів. Денна коливатиметься від +26 до +31. Вітер північних, східних і північно-східних напрямків, 2-6 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть +19...+23, денна температура повітря складе +27...+31 градус. Вітер північний та північно-східний, 1-3 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода з грозою. Температура повітря вночі опуститься до +16...+20 градусів, удень підніметься до +24...+32. Вітер південний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-3 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні ввечері можливий дощ з грозою. Температура повітря вночі до +17, удень до +29 градусів. Вітер південний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. У Вінницькій області можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть +18...+21 градус, удень – від +25 до +31. Вітер південний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

Другие новости