ПоддержатьУкраїнська

На Волині активісти викрили корупційну схему начальника Регіонального сервісного центру МВС

StopCor
StopCor

StopCor

На Волині активісти викрили корупційну схему начальника Регіонального сервісного центру МВС

З інформацією про корупційні діяння виконувача обов'язків начальника Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області Юрія Віскунова активісти звернулися до Генеральної прокуратури та НАБУ.

Звернення з фактами корупційних діянь з боку посадовця до правоохоронних відомств передала народний депутат Ірина Суслова.

У документі йдеться про те, що Віскунов спотворив процедуру конкурсу на заміщення вакансій у сервісних центрах, який відбувся ще 18 лютого, аби проштовхнути на посади у районних сервісних центрах своїх людей.

"Тут і порушення термінів, і повідомлення про час конкурсу лише "обраним", і дивні критерії оцінювання для різних людей, і виправлення у відповідях та відомостях "обраних" та інше", – йдеться в зверненні.

Крім того описуються схеми, за якими отримує неправомірну вигоду Юрій Віскунов.

Як йдеться у документі, він організував через підлеглих у Ковелі, Володимирі-Волинському та Горохові цікаву схему по легалізації контрабандних автомобілів по фіктивним документам, які нібито раніше були зареєстровані в Автономній Республіці Крим, хоча звідти не виїздили і тим більше власниками не відчужувалися. Відомо про щонайменше 12 таких випадків.

"Зі свого боку направила депутатські звернення до керівництва правоохоронних органів країни для з'ясування ситуації. Якщо Вам відомо про факти корупційної діяльності, не мовчіть! Повідомляйте про них", – написала Ірина Суслова у Facebook.

Другие новости