ПоддержатьУкраїнська

У Рівному суддя повернув прокурору обвинувальний акт щодо справи скандально відомого Андрія Таргонія

StopCor
StopCor

StopCor

У Рівному суддя повернув прокурору обвинувальний акт щодо справи скандально відомого Андрія Таргонія

Суддя Рівненського міського суду Віктор Кухарчук повернув прокурору обвинувальний акт, на підставі якого можна б було призначити судовий розгляд щодо справи екс-прокурора Андрія Таргонія.

Нагадаємо, дев'ять місяців тому Андрія Таргонія затримали під час отримання хабара. Втім екс-прокурор наполягає, що не брав неправомірної винагороди, натомість справа сфабрикована.

Як стверджує Андрій Таргоній, про це свідчить те, що фарба на його руках та на грошах, які йому нібито підкинули, різна. А те, що у нього з'явилася фарба на руках, пояснює тим, що змиви провели за чотири години після початку проведення слідчих дій. За цей період Андрій Таргоній вітався за руку із присутніми та брав документи, які давали на підпис під час слідчих дій, а вони могли бути міченими.

До слова, свідком у справі виступає Олександр Кравченко, відомий у Рівному за справою крадіжки грошей Майдану під час Революції Гідності.

Тепер Олександр Кравченко виступає свідком про те, що він нібито давав хабар прокурору за закриття його кримінальної справи. Втім Андрій Таргоній зазначив, що ніяким чином не міг закрити провадження у справі Кравченка, називав його наркотично залежним і розповів , що його звинувачували у розбої, і закрити провадження у такій справі - не у компетенції прокурора.

Прокурор не погодився із рішенням про повернення обвинувального акту, відтак, оскаржуватиме ухвалу в суді.

Другие новости