ПоддержатьУкраїнська

"Намагається скоротити дистанцію для того, щоб натиснути" – експерт з невербальної комунікації про скандальну поведінку судді Чванкіна

StopCor
StopCor

StopCor

'Намагається скоротити дистанцію для того, щоб натиснути' – експерт з невербальної комунікації про скандальну поведінку судді Чванкіна

Наші кореспонденти поспілкувались із психологом та експертом з невербальної комунікації Валентином Кімом. Вони показали йому відео зі скандальної прес-конференції, на яку суддя Чванкін запросив тітушок та влаштував провокацію. Експерт проаналізував запис та дав характеристику поведінці судді.

"Зрозуміло, що він вимушений був йти на конференцію, однак видно, що суддя намагається провести прес-конференцію на своїй території, на своїх умовах та зі своїми тітушками. Також він демонструє досить агресивну реакцію" – зазначив експерт.

''Намагається скоротити дистанцію для того, щоб натиснути'' – експерт з невербальної комунікації про скандальну поведінку судді Чванкіна

Він також дав характеристику відповідно до міміки та жестів Чванкіна.

"Помітно, що це людина владна та авторитетна, людина зі звичкою тиснути цим своїм авторитетом. Жести судді показують, що він намагається придушити свої емоції, однак вони дуже сильно проявляються. Ми бачимо, що він постійно нахиляється, тобто намагається скоротити дистанцію до співрозмовника. Однак не для того, щоб подружитися, а швидше для того – щоб натиснути. Його жести руками демонструють бажання напасти та реалізувати свою агресію стосовно співрозмовника хоча б віртуально" – помітив Кім.

''Намагається скоротити дистанцію для того, щоб натиснути'' – експерт з невербальної комунікації про скандальну поведінку судді Чванкіна

Щодо міміки судді, то психолог відзначив, що він пригнічує свій гнів через оскал і робить це дуже часто.

"Це древня реакція – бажання показати зуби й таким чином залякати опонента. Ще один потужний сигнал – прямий пильний погляд із малою кількістю моргань, який люди зазвичай використовують у двох випадках: або коли вони брешуть або коли вони ненавидять".

Також, експерт зробив висновки, що для Чванкіна дуже важливою була реакція журналістів на прес-конференції й що він як людина – здатен вдаватись до провокацій та маніпуляцій у своїй поведінці.

Подробиці про скандальну прес-конференцію судді Чванкіна читайте в матеріалі: "Цирк по-одеськи: суддя Чванкін влаштував проплачене шоу на своїй прес-конференції".

Другие новости