ПоддержатьУкраїнська

Нова модель розкрадання "по трохи" – на Житомирщині за іржавий знак та 4 дошки з бюджету Олевської ОТГ вирахували майже 12 тисяч

StopCor
StopCor

StopCor

Нова модель розкрадання 'по трохи' – на Житомирщині за іржавий знак та 4 дошки з бюджету Олевської ОТГ вирахували майже 12 тисяч

У місті Олевськ на Житомирщині міська влада вирахувала з місцевого бюджету 11 580 гривень за встановлення старого іржавого знака та частковий ремонт дерев'яного паркану. Про це на сторінці у Facebook повідомив активіст "Стоп Корупції" Олександр Ігнатьєв.

 Знак, який встановили в Олевську

"Такого нахабного розкрадання, як у мера міста Олевська та його партнерів, я ще ніде не зустрічав. Він вибрав модель красти часто і невеликими сумами. Так і цього разу – за те, щоб прив'язати знак до стовпа і виділити 4 дошки для паркану, з бюджету Олевської ОТГ перерахували 11 580 гривень" – написав він.

Також активіст опублікував відео, на якому показав новий знак та той самий паркан. Менш ніж за добу відео набрало 3,7 тисячі переглядів.

"Через систему Prozorro, мерія міста Олевськ цей підряд не проводила. Однак в пошуково-аналітічній системі 007 де вказані всі транзакції мерії, видно що за ремонт паркану і установку знака, проплата була проведена 12 листопада 2018 року фірмі ПП "Спецрембудсервiс-А" – повідомив Олександр.

Другие новости