ПоддержатьУкраїнська

Через рейдерів студентів-іноземців Одеського медуніверситету можуть депортувати

StopCor
StopCor

StopCor

Через рейдерів студентів-іноземців Одеського медуніверситету можуть депортувати

Штрафні санкції й депортація. Такі перспективи в студентів-іноземців, які навчаються в Одеському медичному університеті. Їх не можуть зареєструвати в Міграційній службі через те, що у виші немає уповноваженої особи. А така ситуація склалась через силове захоплення влади у навчальному закладі. Студенти вийшли під стіни вишу з акцією протесту. Мітингувальники вимагають легітимних керівників в університеті та виступають проти виконувачки обов’язків ректора, призначеної МОЗом всупереч судовим рішенням. 

Через рейдерів студентів-іноземців Одеського медуніверситету можуть депортувати

«Проблема іноземних студентів полягає у тому, що їх не можуть зареєструвати в Міграційній службі, оскільки немає уповноваженої особи, яка б могла підписати документи від ОНМедУ.

Ці студенти отримали посвідку на тимчасове перебування, але не можуть зареєструвати місце проживання без підпису уповноваженої особи, якої зараз в університеті немає.

Якщо особа не зареєструвалась за місцем проживання, то це передбачає штрафні санкції та можливу депортацію», – передають з місця подій журналісти «СтопКору», які слідкують за ситуацією.

Додамо, що порушення статті 203 КпАП тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Через рейдерів студентів-іноземців Одеського медуніверситету можуть депортувати

Зазначимо, що нова виконувачка обов’язків очільниці Одеського медичного університету Владлена Дубініна попри низку рішень суду продовжує ходити на роботу та розпоряджається фінансами вишу, хоча у державному реєстрі зазначений інший керівник навчального закладу.

Нагадаємо, МОЗ України визнало свою колишню працівницю Владлену Дубініну як в.о. ректора ОНМедУ. Відповідний наказ підписали у міністерстві 7 вересня.

Наприкінці жовтня у НАЗК розпочали повну перевірку декларації проректорки з науково-педагогічної роботи Одеського національного медичного університету Вледлени Дубініної. В агентстві перевірять статки ставлениці МОЗу за 2017 рік. Про це йдеться на сайті НАЗК.

«Національне агентство з питань запобігання корупції розпочне перевірки декларацій, поданих 12-ма суб’єктами декларування, серед яких народний депутат, міський голова, прокурори та судді. Рішення про це, а також про результати здійснення повної перевірки декларацій, поданих 10-ма суб’єктами декларування, прийняті під час засідання Національного агентства», – йшлося на сайті НАЗК.

Через рейдерів студентів-іноземців Одеського медуніверситету можуть депортувати

Додамо, що у розпал вступної компанії Національний медичний університет в Одесі опинився в епіцентрі скандалу. Кілька місяців тому у виші почались систематичні перевірки з Міністерства охорони здоров’я України. Аудитори контролювали роботу ректора, відомого професора Валерія Запорожана, господарську і фінансову діяльність навчального закладу. Приїзди перевіряльників супроводжувались скандалами, аудитори працювали за закритими дверима, переховувались від представників ЗМІ та відмовлялись від коментарів. Один з таких візитів закінчився наказом на сайті МОЗу про припинення контракту із Валерієм Запорожаном нібито через «одноразове грубе порушення трудових обов’язків».

Журналісти «СтопКору» зафіксували початок роботи комісії МОЗу, після якої був виданий скандальний наказ про звільнення ректора Валерія Запорожана. Знімальна група зафільмувала момент, коли представник комісії МОЗу повідомляє про припинення роботи через необхідність узгодити з міністерством питання надання стороні, що перевіряється, документів для виїмки. Але після цього головний аудитор заявив у МОЗі про недопуск комісії до роботи та перешкоджанні інспекції з боку керівництва вишу. Після цього у відомстві видали указ про звільнення ректора медуніверситету Валерія Запорожана.

Через рейдерів студентів-іноземців Одеського медуніверситету можуть депортувати

Після атаки аудиторів з МОЗу будівлю навчального закладу штурмом узяли так звані тітушки під керівництвом народного депутата Сергія Мельничука.

Ректор медуніверситету Валерій Запорожан потрапив до лікарні, його кабінет захопили молодики, а обов’язки ректора вишу до призначення очільника навчального закладу виконував Костянтин Аймедов.

Так звані тітушки регулярно намагались блокувати роботу вишу, не пускали до будівлі Одеського медичного університету працівників та зривали вибори голови вченої ради.

Максим Трофименко для СтопКору

Другие новости