ПоддержатьУкраїнська

Після смертельної ДТП в Харкові українських водіїв чекають посилені правила і штрафи

StopCor
StopCor

StopCor

Після смертельної ДТП в Харкові українських водіїв чекають посилені правила і штрафи

Український Парламент в зв'язку з останніми смертельними випадками на дорогах проголосує за нові правила для українських водіїв. Чого чекати і боятися любителям швидкості і їзди на червоне світло світлофора?

Сьогодні, 25 жовтня, Верховна Рада України проголосує за нові правила і штрафи для автомобілістів, передає "Діалог.UA".

На сьогодні українців за водіння в стані алкогольного сп'яніння чекає штраф в розмірі 10,2 тисячі гривень. За перевищення швидкості в 20 кілометрів водій заплатить 255 гривень. Відомо, що після прийняття нового закону ПДР у водіїв почнуть вилучати права на 3 роки, а штрафи зростуть до 40 тисяч гривень.

Також планують ввести фото і відеофіксацію порушників на українських дорогах, завдяки чому порушники почнуть отримувати так звані "листи щастя". Ще одним нововведенням буде масова перевірка водіїв на алкоголь. На дорозі патрульними буде встановлений спеціальний знак – будь-який водій зможе потрапити під перевірку.

Відзначимо, що посилити політику відносно автолюбителів вирішили після кількох аварій зі смертельними наслідками, які сталися в Україні за останній час.

Так, раніше повідомлялося, що двадцятирічна Олена Зайцева спровокувала жахливе ДТП в Харкові, в якому загинуло 5 осіб. Дівчина, перевищивши швидкість, промчала на червоне світло, врізавшись в Volkswagen, після чого її відкинуло в натовп пішоходів. На даний момент Зайцева знаходиться під арештом.

Другие новости