ПоддержатьУкраїнська

Порошенко озвучив нову ідею щодо відновлення зруйнованих міст Донбасу

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко озвучив нову ідею щодо відновлення зруйнованих міст Донбасу

Петро Порошенко озвучив ідею, яка, на його думку, зацікавить країни ЄС. Так, він запропонував кожній країні союзу обрати місто на Донбасі та зайнятися його відновленням. Президент також не забув нагадати, що досі залишається актуальним питання протидії російській агресії.

Про це президент написав на своїй сторінці у соцмережі, новину передає "Преса України".

Президент України Петро Порошенко розкрив деталі діалогу з Президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгієм Церетелі. За його словами, останній нещодавно побував на сході Української держави. Порошенко розповів, що підняв з Церетелі питання протидії російській агресії, а саме пошук шляхів, які її можуть зупинити. В тому числі, розміщення на Донбасі миротворців.

"Ще раз наголосили на необхідності продовження санкцій проти РФ і домовилися продовжувати зусилля задля звільнення з російських тюрем українських політв’язнів, а також українських заручників", – написав Порошенко.

Український лідер також озвучив вигідну для Києва ініціативу. Так, Порошенко запропонував європейським країнам відродити Донбас. Президент уточнив, що ідея полягає у наступному: кожна країна ЄС самостійно готує цільову програму шефства над окремими містами Донбасу. В результаті після розробки такого плану країни ЄС відроджуватимуть та відновлюватимуть інфраструктуру обраного ними пункту.

"Дякую Президенту ПА ОБСЄ за підтримку асамблеєю України у боротьбі з російською агресією та сподіваюся на подальшу плідну співпрацю щодо повернення і відбудови українського Донбасу", – підсумував Порошенко.

Зауважимо, союзник України, США, націлились виділити для Донбасу 125 млн доларів. Зокрема, кошти будуть направлені на відновлення територій зони кризової ситуації. Варто зазначити також, нещодавно стало відомо, що одразу три країни погодились профінансувати миротворчу місію на Донбасі. За словами заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і тимчасово переміщених осіб України Юрія Гримчака, це велика перемога. Він також наголосив, що для реалізації плану залишиться зовсім мало – знайти зброю та солдат.

Другие новости