ПоддержатьУкраїнська

Президент Зеленський з послами G7 летить на Луганщину

StopCor
StopCor

StopCor

Президент Зеленський з послами G7 летить на Луганщину

Президент Володимир Зеленський сьогодні разом з послами "Групи семи" в Україні відвідає Луганську область. Про це написав у Twitter голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, передає "УНН".

 Фото: Twitter

"Готуємось провести День пам’яті та примирення у Луганській області разом із Президентом Зеленським та колегами з Групи семи", — написав дипломат.

Маасікас оприлюднив світлину літака, на якому буде здійснено поїздку, а також документу з заголовком "Робоча поїздка Президента України В. Зеленського до Луганської області". Текст документу відсутній.

Нагадаємо, у суботу, 8 травня, Україна разом з Європою відзначатиме День пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасницями. 9 травня в країні відзначать 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У пам’ятні дати у столиці заплановані церемонії покладання квітів, тематичні виставки, зустріч з ветеранами бойових дій тощо.

Аби забезпечити безпеку всіх учасників заходів 9 травня, до охорони правопорядку буде залучено понад 11 000 правоохоронців.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, понад 40% українців вважає, що слід відзначати 8 і 9 травня.

Другие новости

Бизнесмен из Николаевской области заявил о попытке 'отжима' его предприятия 'адвокатом-рейдером' Калаяновым: подробности

Бизнесмен из Николаевской области заявил о попытке "отжима" его предприятия "адвокатом-рейдером" Калаяновым: подробности

В настоящее время правоохранительные органы не отвечают на запросы относительно противостояния рейдерскому захвату и возвращению справедливости