ПоддержатьУкраїнська

Проросійський чиновник із Житомирщини хоче "сховати" кримський бізнес за спинами атовців

StopCor
StopCor

StopCor

Проросійський чиновник із Житомирщини хоче 'сховати' кримський бізнес за спинами атовців

Перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Федоренко намагається відвернути увагу громадськості від скандальних фактів про його дружину, які нещодавно стали відомі. Активісти ГО "Стоп корупції" викрили її на веденні бізнесу в окупованому Криму просто у розпал українсько-російської війни.

Федоренко не розгубився, і вже наступного дня після опублікованого нами матеріалу оголосив про патріотичний гранд-тур Житомирщиною. Перший заступник ЖОДА братиме участь у презентації книги "Доба нескорених: Поступ нації" разом з автором Ярославом Марищенком та героями історії – бійцями АТО.

 Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Федоренко

У такий спосіб одіозний чиновник хоче відволікти увагу від скандалу з кримським бізнесом своєї дружини, переконаний активіст "Стоп корупції" Олександр Ігнатьєв.

"Замість того, щоб хоч якось висловити свою позицію і дати пояснення щодо матеріалів громадського розслідування, за інформацією з наших джерел в правоохоронних органах, Федоренко звернувся до недоброчесних правоохоронців, щоб ті допомогли поквитатись з громадськими діячами, які розкривають "темні плями" його біографії", – пише Ігнатьєв на своєму сайті.

Поки керівництво Житомирської області не поспішає підтримати свого представника, його взявся захищати заступник голови Олевської ОТГ Олександр Ніколайчук.

"Знаю Володимира Федоренка як прогресивного керівника з чітко вираженою патріотичною позицією", – написав він у коментарі в соцмережі.

Втім, Ніколайчук не вперше захищає скандальних та корумпованих діячів. Зокрема, "СтопКор" раніше писав про його співпрацю з незаконними бурштиновими копачами.

Другие новости