ПоддержатьУкраїнська

Рой: «Не пішов від «За майбутнє», бо не виберуть, тож іду від «Слуги народу»

StopCor
StopCor

StopCor

Рой: «Не пішов від «За майбутнє», бо не виберуть, тож іду від «Слуги народу»

У мережі оприлюднили відеосюжет, в якому головний учасник – депутат Дніпропетровської обласної ради Володимир Рой. Дуже швидко сюжет видалили, проте ми встигли записати його та зберегти відео. Редакція «СтопКору» проаналізувала, чому ж його могли прибрати.

 Депутат Дніпропетровської облради - Володимир Рой

В інтерв'ю журналістці Рой відверто зізнається, що вирішив йти на місцеві вибори лише від тієї партії, яка точно допоможе йому переобратися втретє. Цим самим він показує, що для нього жодного значення не має, від якої політичної сили йти на вибори (Рой балотується від «Слуги народу»), аби тільки знову стати депутатом та продовжити свою корупційну діяльність.

«А який сенс? Йшов би я, наприклад, від «За майбутнє». Але вона не пройде, максимум п’ять відсотків набере. Нема сенсу, абсолютно. Запропонували мені «Слугу народу» і я пішов туди. А яка у нас взагалі партія? Є якісь партії? Вони міняються. Ось скажіть, «регіони» були, потім «Опозиційний блок», потім він розбився на дві партії. Скажіть, а в якій вони тепер партії, ану? Аби у нас було, як в Америці – одні республіканці, другі демократи, і все. Або, як у Англії – ліберали і консерватори. Тут зрозуміло, що дві партії. Як ти можеш належати до якоїсь однієї партії?» – заявляє Володимир Рой.

Нагадаємо, 14 жовтня на Дніпропетровщині стався зухвалий напад на знімальну групу проєкту журналістських розслідувань «Стоп корупції», яка працювала за редакційним завданням в рамках журналістського розслідування про порушення під час передвиборчого процесу в Дніпропетровській області. На місце прибули молодики охоронної фірми у зеленій формі та без розпізнавальних знаків, напали та пограбували знімальну групу. Усе це здійснювалося за чіткими командами Роя.

 Група осіб напала на журналістів на Дніпропетровщині Фото: СтопКор.
 Невідомі забрали техніку журналістів. Фото: СтопКор.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, люди у зеленій формі, без жодних опізнавальних знаків, які напали на знімальну групу проєкту журналістських розслідувань «Стоп корупції», були до цього добре підготовлені.

Другие новости