ПоддержатьУкраїнська

Росія запропонувала судити підозрюваних у збитті Боїнга МН17 у себе в країні

StopCor
StopCor

StopCor

Росія запропонувала судити підозрюваних у збитті Боїнга МН17 у себе в країні

Нідерланди відхилили пропозицію Москви притягнути до кримінальної відповідальності трьох росіян і українця, яких підозрюють у причетності до збиття малайзійського «Боїнга» на Донбасі у 2014 році.

Міністр юстиції Нідерландів Ферд Граппергауз 12 лютого заявив, що Москва в жовтні 2019 року надіслала листа, в якому запитала, чи розглянуть Нідерланди можливість перенесення кримінального переслідування трьох підозрюваних до Москви. Нідерланди відповіли на це питання категоричною відмовою.

Судовий процес над підозрюваними «є важливим кроком у пошуку правди та справедливості для жертв катастрофи та їхніх родичів», зазначив Граппергауз. Від додав, що уряд Нідерландів впевнений у незалежності та якості правосуддя у королівстві, пише "Радіо Свобода"

Вважається, що троє росіян та українець, яких підозрюють у причетності до катастрофи малайзійського «Боїнга» на Донбасі, перебувають на території Росії.

3 лютого прокуратура Нідерландів висунула звинувачення чотирьом підозрюваним у справі щодо збиття літака рейсу МН17 в небі над Донбасом в липні 2014 року.

Другие новости