ПоддержатьУкраїнська

Парубій повідомив про допит у ДБР

StopCor
StopCor

StopCor

Парубій повідомив про допит у ДБР

Парубій повідомив про допит у ДБР

Парубій повідомив про допит у ДБР

Народний депутат із фракції «Європейська солідарність» Андрій Парубій заявив, що 12 лютого давав свідчення в Державному бюро розслідувань у справі про «перешкоджання виборчому праву» під час парламентських виборів 2019 року.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«У чому ж вбачається моє «перешкоджання»? Виявляється в тому, що я, як голова Верховної Ради України, звертався до правоохоронних органів із вимогою встановити, чи одіозний поплічник Януковича Клюєв, а також Кузьмін і Шарій перебували в Україні протягом останніх п‘яти років. І, відповідно, – чи мають вони право брати участь у виборах», – написав Парубій. 

«Нагадаю, що Центральна виборча комісія їх зареєструвала кандидатами в народні депутати, і лише після мого запиту було встановлено, що вони не мають правових підстав балотуватися, а відтак ЦВК зняла їх з реєстрації. І ось тепер ДБР із цього приводу веде розслідування…», – додав політик.

Він зазначив, що сьогодні в Україні правда і право переслідуються.

Читайте также: Телеведущая: это растяжка для президента, чтобы тот побыстрее договаривался о выборах и «экономическом хабе» с ОРДЛО

«Ми якось непомітно опинилися в Задзеркаллі, де все навпаки – правда і право переслідуються, а зрада і злочини стають чеснотами… Головне – з цього абсурду вирватися. Якнайшвидше. І з найменшими втратами», – підсумував Парубій.

Другие новости