ПоддержатьУкраїнська

Савченко прибула на окуповану територію Донецької області

StopCor
StopCor

StopCor

Савченко прибула на окуповану територію Донецької області

У п'ятницю, 24 лютого, народний депутат України Надія Савченко прибула на окуповану територію Донецької області, яку контролюють бойовики самопроголошеної "ДНР". Компанію політику склав керівник українського центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан.

Про візит Савченко й Рубана розповіли в так званому "міністерстві державної безпеки ДНР". Відзначається, що вони провідають полонених українських бійців.

"Рубан та Савченко приїхали провідати українських військовополонених", – заявив представник "МДБ ДНР".

Бойовики пообіцяли незабаром надати свіжу інформацію щодо візиту Савченко в "ДНР". Це не вперше вона відвідує окуповані території України. Раніше зустрілася з лідерами ОРДЛО Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким. Після цього окремі українські політики звинуватили Савченко в роботі на Москву. Сама народний депутат відзначала, що візити на окуповану територію пов'язані з тим, щоб якнайшвидше звільнити з полону українських військовослужбовців.

Напередодні поїздки на Донбас, Надія Савченко в кулуарах українського парламенту заявила, що закон про окуповані території слід було приймати ще на початку антитерористичної операції на Донбасі.

Нагадаємо, українська депутат від "Блоку Петра Порошенка" Тетяна Ричкова зробила сенсаційну заяву. Вона звинуватила свою колегу Надію Савченко в закликах до сил АТО до державного перевороту.

Другие новости