ПоддержатьУкраїнська

"Справу Гандзюк злили", - Рябошапка

StopCor
StopCor

StopCor

'Справу Гандзюк злили', - Рябошапка

Колишній Генеральний прокурор Руслан Рябошапка вважає, що дочасна передача до суду справи про вбивство активістки Катерини Гандзюк може бути "зливанням провадження". Відновити вдруге розслідування вже буде неможливо. 

Справу про вбивство Катерини Гандзюк занадто рано передавати до суду, адже це призведе до фактичного зливання кримінального провадження. І вдруге його відновити вже буде неможливо - зазначив ексгенпрокурор України Руслан Рябошапка в коментарі 24 каналу

За його словами, він поки не володіє всією інформацією з розслідування, оскільки майже 2 місяці вже не в Генпрокуратурі.

"Однак, з того, що я знаю, то велику кількість слідчих дій не було проведено, і велика кількість доказів, які були б визначальними для обвинувального вироку, зібрані не були. Саме тому я розумію і поділяю стурбованість активної частини українського суспільства, яка вчора вийшла до ОП", - зазначив Рябошапка.

"Занадто рано, мені здається, зараз передавати цю справу до суду. Недоведеність провини призведе до того, що вироки будуть виправдовувальними, і тому ми так і не дізнаємося, хто був замовником цього злочину, і які були деталі. Тому передчасне розкриття матеріалів і передача в суд, грубо кажучи, є зливанням кримінального провадження. Вдруге відновити провадження буде вже неможливо", - підкреслив ексгенпрокурор.

На його думку, Генпрокурор Ірина Венедіктова зробила це для того, щоб, ймовірно, поліпшити свій імідж.

"Найбільш ймовірно, що наявність великої кількості негативу змушує її йти таким чином, щоб дати хоч якісь перемоги, щоб поліпшити імідж прокуратури і свій персональний", - пояснив Рябошапка.

Другие новости