ПоддержатьУкраїнська

Столичні правоохоронці викрили фінансові махінації футбольних функціонерів на 10 мільйонів

StopCor
StopCor

StopCor

Столичні правоохоронці викрили фінансові махінації футбольних функціонерів на 10 мільйонів

Справа про корупцію в українському футболі, здається, зрушила з мертвої точки. Державна фіскальна служба вилучила документацію УАФ, а у поліції заявили про викриті махінації. Чи вдасться правоохоронцям притягнути до відповідальності посадовців футбольної асоціації та її президента Андрія Павелка? Дивіться у новому розслідуванні Кирила Вольного.

https://www.youtube.com/watch?v=2-bnp-cA0Po

У минулому розслідуванні «СтопКору» ми показали, як завдяки прописаним умовам у технічному завданні Мінрегіонбуду при будівництві футбольних майданчиків використовували виключно покриття виробництва «ФФУ Продакшн».

Не оминути увагою й дивну умову «кучерявості» трави, яку раптово прописали в документах Мінрегіонбуду.

«Саме завдяки цьому тендер і виграло саме це покриття, яке виробляє підприємство ФФУ. Після того, як журналісти викрили та оприлюднили це неподобство, з паперів умова зникла. Але «рукописи не горять» і гугл-кеш пам’ятає все», – згадує редактор видання «Футбол» Артем Франков.

 ФФУ перепроодувала українцям штучну траву за завищеною вдвічі ціною

За словами правоохоронців, тільки в Києві за такою схемою на будівництві футбольних майданчиків було вкрадено майже 10 мільйонів бюджетних гривень.

Про відкриті справи та їх розслідування наші журналісти запитали у правоохоронців, надіславши до відповідних відомств інформаційні запити. Та більшість працівників пресслужб поки на карантині, тому на відповіді ми чекаємо і досі.

Другие новости