ПоддержатьУкраїнська

“Те, що відбувається у Херсонській області, це не проблема, а повний п.... ” – голова ТСК у справі Гандзюк

StopCor
StopCor

StopCor

“Те, що відбувається у Херсонській області, це не проблема, а повний п.... ” – голова ТСК у справі Гандзюк

29 листопада відбулось виїзне засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яку створили після смерті активістки Катерини Гандзюк. За підсумками, Борислав Береза заявив, що "інформація, отримана ТСК, лякає". Про це інформує "Уніан".

Голова комісії Борислав Береза заявив про те, що після отриманої на засіданні інформації можна говорити про "всі ознаки загрози втрати національної державності" у регіоні.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Те, що відбувається у Херсонській області, це не проблема, а повний п.... Ми в шоці. Приїхали розбиратися у справі Каті Гандзюк і копнули глибше. Інформація, отримана нашою ТСК, лякає. Від контрабанди до сепарів, від наркотрафіку до глобальної корупції, від спайки влади з криміналом до вирубки лісу, від співпраці з окупаційною владою Криму до впливу втікачів регіоналів на регіон. Те, що тут відбувається, – це не дно. Це гірше", – заявив депутат.

Береза зазначив, що в регіоні є загроза втрати національної державності і запропонував ввести замість військового становища, яке «не дало поліпшень», надзвичайний стан.

"Тут треба вводити надзвичайний стан, тому що воєнний стан поліпшень не дав. За свідченням повноважного представника президента в АР Крим Бориса Бабіна, є факти небезпеки в плані Нацбезпеки і всі ознаки загрози втрати національної державності. Пекло, пекло і ще раз пекло", – підкреслив голова комісії.

Варто зазначити, що комісія сьогодні продовжує свою роботу в Херсоні.

Нагадаємо, 31 липня в Херсоні невідомий вилив сірчану кислоту в обличчя керуючої справами Херсонської міськради Гандзюк. Жінку з хімічним опіком понад 30% тіла госпіталізували. Гандзюк перебувала на лікуванні в Київському міському опіковому центрі. Поліція кваліфікувала напад на чиновницю як замах на вбивство, вчинений з особливою жорстокістю.

Читайте також: "У Харкові трагічно загинув відомий журналіст – подробиці".

Другие новости