ПоддержатьУкраїнська

У Конгресі США планують зменшити військову допомогу Україні

StopCor
StopCor

StopCor

У Конгресі США планують зменшити військову допомогу Україні

На порядок денний перед американськими конгресменами винесли питання військової допомоги Україні. В оборонному бюджеті країни заплановано виділити на це 150 мільйонів доларів, що в два рази менше, ніж у 2016 році.

Новину повідомляє "Преса України".

Кошти для Збройних Сил України передбачено проектом оборонного бюджету США, запропонованим Комітетом з асигнувань палати представників Конгресу. Йдеться про суму в 150 мільйонів доларів на 2017 рік. У попередньому році ця сума була вдвічі більшою.

Крім того, комітет запропонував ввести деякі обмеження щодо того, на що повинні бути витрачені ці кошти. Доцільним названо фінансування "навчання, спорядження, придбання зброї оборонного характеру, матеріально-технічного забезпечення, а також розвідки". А ось що стосується летальної зброї, а саме переносних зенітно-ракетних комплексів (ПЗРК), то їх заборонено купувати за ці гроші, так само як і поставляти їх на територію України.

Проект повинен бути затверджений палатою представників конгресу США. Президент країни також має підписати його. Тільки після цього пропозиції Комітету наберуть чинності.

Нагадаємо, посол України в США Валерій Чалий після виступу Дональда Трампа на Конгресі зазначив цікаву деталь, що безпосередньо стосується України.

Другие новости