ПоддержатьУкраїнська

Українські політики не реагуватимуть на заяву Трампа "Крим – російський"

StopCor
StopCor

StopCor

Українські політики не реагуватимуть на заяву Трампа 'Крим – російський'

Після того, як ЗМІ поширили інформацію про те, що Трамп вважає півострів Крим російським, в українському МЗС дали перший коментар. Як виявилось, ні відомство, ні влада країни реагувати на це не буде.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 15 червня, прес-секретар МЗС Мар'яна Беца поспілкувалась з українськими журналістами. Так, вона відповіла на запитання, чи буде відомство реагувати на гучну заяву американського президента Дональда Трампа про те, що Крим – російський.

"Ми не будемо реагувати. По-перше, ми ніколи не реагуємо на плітки. Мені відомо, що Білий дім не відреагував, сказавши, що ця інформація відсутня у них", – додала Беца.

Як повідомлялось раніше, за даними видання BuzzFeed, під час вечері на саміті "Великої сімки" Дональд Трамп заявив, що Крим є російським, тому що люди, які там живуть, говорять російською. У Білому домі коментарів з цього приводу не дали.

Тим часом журналіст Олександр Дубінський розповів, як мала б відреагувати українська влада на інцидент.

"За ідеєю, тепер Клімкін від імені МЗС повинен викликати посла США на килим і вручити ноту протесту. СБУ почати слідчі дії за статтею "сепаратизм" і заборонити в'їзд в Україну. Антон Геращенко повинен сприяти внесенню в список "миротворця". Президент Петро Порошенко повинен написати обурений пост у Твіттері", – зазначив він.

Другие новости